Vítejte v našem OBCHODĚ

VŠECHNY KNIHY ZAKOUPENÉ NA NAŠICH STRÁNKÁCH BUDOU OPATŘENY AUTOROVÝM PODPISEM !

- MOŽNO DOPLNIT O KONKRÉTNÍ VĚNOVÁNÍ -K N I H YUmělecké tisky + licencování

Umělecké tisky + licencování

Tisky jsou k dispozici pro všechny mé fotografie na všech platformách a jsou zpracovávány individuálně. Ceny výtisků jsou uvedeny níže a uvedené velikosti jsou obecné o běžné velikosti. Některé z mých obrázků nemají standardní poměr stran a cena se může mírně lišit od toho, co je uvedeno níže, na základě celkové plochy výtisků. Obecně je k dispozici jakákoli velikost do formátu 100 x 200 cm. Poštovné není zahrnuto a liší se v závislosti na velikosti tisku a zemi dodání.

Všechny fotografie je možné zakoupit v licencované edici originálních děl vytvořených s přímým zapojením umělce. Používáme archivní 100% bavlněný jemný umělecký papír Hahnemühle Baryta 315g/m2® s pigmentovým inkoustem nejvyšší muzejní kvality a standardů, který zaručuje dlouhotrvající barvu a sytost. Každý výtisk je dodáván s Certifikátem pravosti Hahnemühle, který označuje, že jste zakoupili originální dílo a je na zadní straně ručně podepsán, očíslován a opatřen názvem a datem.

CENÍK:

Odměna autora za každé dílo (krom TOP FOTO)   3.000,- Kč 

TOP FOTO - oceněné fotografie jsou vydány v limitované edici 10 ks s licencí  CENA 10.000,- Kč

Cena tisku - pokud chcete např. tisk o velikosti 40 × 60 cm, počítejte: 0,4 m × 0,6 m × 3 890,- Kč = 934,- Kč  viz cena zhotovitele

Případné licencování s autorizací pravosti díla + 5.000,- Kč

.

REALIZACE OBJEDNÁVKY:

Zvolte si vlastní formát vybrané fotografie a pošlete nám email s rozměry a názvem fotografie, nebo PrtScn. My Vám spočítáme cenu (tu si můžete spočítat, či překontrolovat viz výše uvedený CENÍK). My Vám obratem pošleme fakturu, nebo zašleme obraz na dobírku.

Doufáme, že Vám fotoobraz udělá radost - za realizační tým

Mária Kiššová a Zdeněk vošický

.