KLIENTI


Za dobu svého působení ve světě fotografie jsem spolupracoval již s více jak 500 městy a obcemi, mnoha firmami jako např. IVACAR 2000, či Hvězdárna a planetárium Brno a se soukromými osobami. 

Za nejvýznamnější a dlouhodobou však považuji spolupráci s firmou AEROvydavatelství se kterou jsem již realizoval šest úspěšných a oceněných knižních titulů. 

Za vůbec nejprestižnější projekt na kterém jsem měl coby fotograf čest spolupracovat, je vskutku unikátní kniha Mendel 200. Limitovaná edice knihy v kožené vazbě z teletiny, ruční papír s příměsí rostlin hrachu vypěstovaného v Mendelově zahradě - to vše činí z knihy Mendel, připravené ke 200. výročí narození otce genetiky a svého času opata augustiniánského kláštera na Starém Brně, unikát s velkou sběratelskou hodnotou. O mimořádnosti tohoto díla prodávaného v ART gallery Brno svědčí i jeho cena, která činí 70.000,- Kč.

 

S fotografem spolupracuje také vedení Slavkova. "Rádi jsme přijali nabídku na prezentaci našeho města v jeho knize s tím, že fotografie, které pro ni vznikly, můžeme používat i jako reprezentační fotografie města. Použili jsme je například na nabídce turistických okruhů, které jsme chtěli prezentovat na zahájení sezóny a pevně věříme, že je letos ještě představíme," informovala slavkovská mluvčí Veronika Slámová.