LIMITOVANÁ EDICE


LIMITOVANÁ EDICE SESTAVENÁ Z OCENĚNÝCH, NEJLÉPE HODNOCENÝCH A MÝCH NEJOBLÍBENĚJŠÍCH FOTOGRAFIÍ SE SIGNACÍ  A CERTIFIKAČNÍM LISTEM, s ochranou u špičkové společnosti Hahnemühle, věnující se této problematice. Certifikát pravosti výtisků k prodeji s aplikací očíslovaných hologramů jak na certifikát, tak na samotný tisk a poté zaregistrováním sériového čísla hologramu na příslušném portálu Hahnemühle, můžeme tak našim zákazníkům nabídnout ověřený, limitovaný tisk.


"Vošický je profesionální fotograf, který se specializuje na produkci kreativních a současných obrazů krajiny, Jeho "podpisovým" stylem jsou náladové, atmosférické a minimalistické fotografie. Jeho snímky byly publikovány v knihách na plakátech, pohlednicích, v časopisech, novinách, kalendářích a jsou k vidění v galeriích. Co je však nanejvýš ušlechtilé, umějí i pomáhat.  Jeho práce  získaly oceněni nejen v národních, ale i v prestižních mezinárodních soutežích."


Certifikát pravosti výtisků k prodeji s aplikací očíslovaných hologramů jak na certifikát, tak na samotný tisk a zaregistrováním sériového čísla hologramu na příslušném portálu Hahnemühle. 

 S Chantal Poullain na dražbě fotografií pro nadaci ARCHA Chantal.   


VIDEA z dražeb fotografií v pražském kongresovém centru 

.

Moje fotografie, jako například Moře jižní Moravy, Příroda čaruje či Stín sportovce, byly vydraženy v rámci prestižní akce NIKONu sběrateli umění a zařadily se k fotografiím vystaveným v prestižní NIKON PHOTO GALLERY. Jsem pyšný na to, že tyto fotografie pomohly těm, kteří to potřebují nejvíce a bojují se zákeřnou nemocí. Za dobu jejího trvání se díky dražbě těchto fotografií podařilo pomoct  částkou  ve  výši  2 560 861,- KčCENA FOTOGRAFIE SE ODVÍJÍ OD CENY ZA KTEROU BYLA VYDRAŽENA ( u prestižních fotografií vybraných a dražených NIKONEM ) U OSTATNÍCH V TÉTO EDICI JE UVEDENA U KAŽDÉHO DÍLA SPOLU S NÁKLADEM LIMITOVANÉ EDICE ( k ceně je pak připočtena částka za tisk dle vybrané velikosti a materiálu ).  KAŽDÁ FOTOGRAFIE JE OPATŘENA CERTIFIKÁTEM S POŘADOVÝM ČÍSLEM SÉRIE

LIMITOVANÁ EDICE PŘINÁŠÍ I ZAJÍMAVOU INVESTICI JELIKOŽ CENA S KAŽDÝM PRODEJEM  LOGICKY NARŮSTÁ.  

Ta jižní Morava je prostě krásná zem

Jedna z mých posledních prací věnující se krásněmu kraji jižní Moravy. 


N O V É

limitovaná edice  10 ks


CENA 5.000,-

Light Atletics

Národní cena SONY WORLD PHOTOGRAPHY AWARDS            a zároveň mezi 10 nejlepšími snímky v kategorii MOTION 

N O V É

limitovaná edice 7 ks

CENA 25.000,-

Sluncem zalitá krajina

Vítězná fotografie z celonárodní soutěže CESTUJEME PO ČESKU a nominace v největší světové fotografické soutěži pod mottem - Our world is beautiful. Vystavená s dalšími mými pracemi v CZECH PHOTO CENTRE. Po ukončení výstavy bude k dispozici tento originální kus pod pořadovým číslem 01.

N O V É 

limitovaná edice 10 ks


CENA 5.000,-

Duhová krajina

Fotografie oceněná v NATURE TTL + nominace v největší světové fotografické soutěži pod mottem - Our world is beautiful. Vystavená s dalšími mými pracemi v CZECH PHOTO CENTRE. 

N O V É 

limitovaná edice 10 ks

CENA 5.000,-

Hejno

nominace v největší světové fotografické soutěži pod mottem - Our world is beautiful. Vystavená s dalšími mými pracemi v CZECH PHOTO CENTRE. Po ukončení výstavy bude k dispozici tento originální kus pod pořadovým číslem 01.

N O V É 

limitovaná edice 10 ks


CENA  5.000,-

Svítání nad jižní Moravou

Obrázek z polí jižní Moravy u obce Sokolnice.

N O V É 


limitovaná edice 30 ks


CENA:  2.500,-

Utopen v mlze

Letecký snímek dominanty města Žďáru nad Sázavou jež je kulturní dominantou světového významu. Kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou je národní kulturní památka zapsaná na Seznamu světového dědictví UNESCO. Byl postaven na začátku 20. let 18. století a je nepochybně nejosobitějším dílem J. B. Santiniho Aichla. 

N O V É 

limitovaná edice 20 ks


CENA:  3.000,-

Větrné svítání nad jižní Moravou

Snímek zvlněné krajiny v impozantní atmosféře vycházejícího slunce.

N O V É 


limitovaná edice 20 ks


CENA:  3.000,-

Moře jižní Moravy

Vítězná fotografie NIKON KALENDÁŘ. Vydaná limitované edici ( 111.ks ) impozantního sběratelského kalendáře a vydražená pro charitativní účely pod pořadovým číslem 01.

Moje fotografie vydražená za doposud nejvyšší cenu.


limitovaná edice 10 ks


CENA  20.000,- 


Stín sportovce

Vítězná fotografie v největší  fotografické soutěži pod mottem:  Our world is beautiful

Vítězná fotografie NIKON KALENDÁŘ. V krásných prostorách Moravské galerie v Brně ( druhé největší muzeum umění v České republice ) proběhl křest limitované edice ( 111.ks ) impozantního, sběratelského kalendáře. Zde pak byla také vydražena tato fotografie z limitované edice pod pořadovým číslem 01.

limitovaná edice 10 ks

poslední kusy

CENA  10.000,-


Bouře nad jižní Moravou

Jedna z nejlépe hodnocených fotografií z Our world is beautiful.limitovaná edice 15 ks


CENA  3.500,-

Srdce jižní Moravy

Vítězná fotografie v celonárodní soutěži Bystřická zrcadlení 2013..