LIMITOVANÁ EDICE


LIMITOVANÁ EDICE SESTAVENÁ Z OCENĚNÝCH, NEJLÉPE HODNOCENÝCH A MÝCH NEJOBLÍBENĚJŠÍCH FOTOGRAFIÍ SE SIGNACÍ  A CERTIFIKAČNÍM LISTEM, s ochranou u špičkové společnosti Hahnemühle, věnující se této problematice. Certifikát pravosti výtisků k prodeji s aplikací očíslovaných hologramů jak na certifikát, tak na samotný tisk a poté zaregistrováním sériového čísla hologramu na příslušném portálu Hahnemühle, můžeme tak našim zákazníkům nabídnout ověřený, limitovaný tisk.


"Vošický je profesionální fotograf, který se specializuje na produkci kreativních a současných obrazů krajiny, Jeho "podpisovým" stylem jsou náladové, atmosférické a minimalistické fotografie. Jeho snímky byly publikovány v knihách na plakátech, pohlednicích, v časopisech, novinách, kalendářích a jsou k vidění v galeriích. Co je však nanejvýš ušlechtilé, umějí i pomáhat.  Jeho práce  získaly oceněni nejen v národních, ale i v prestižních mezinárodních soutežích."


Certifikát pravosti výtisků k prodeji s aplikací očíslovaných hologramů jak na certifikát, tak na samotný tisk a zaregistrováním sériového čísla hologramu na příslušném portálu Hahnemühle. 

 S Chantal Poullain na dražbě fotografií pro nadaci ARCHA Chantal.   


VIDEA z dražeb fotografií v pražském kongresovém centru 

.

Moje fotografie, jako například Moře jižní Moravy, Příroda čaruje či Stín sportovce, byly vydraženy v rámci prestižní akce NIKONu sběrateli umění a zařadily se k fotografiím vystaveným v prestižní NIKON PHOTO GALLERY. Jsem pyšný na to, že tyto fotografie pomohly těm, kteří to potřebují nejvíce a bojují se zákeřnou nemocí. Za dobu jejího trvání se díky dražbě těchto fotografií podařilo pomoct  částkou  ve  výši  2 560 861,- KčCENA FOTOGRAFIE SE ODVÍJÍ OD CENY ZA KTEROU BYLA VYDRAŽENA ( u prestižních fotografií vybraných a dražených NIKONEM ) U OSTATNÍCH V TÉTO EDICI JE UVEDENA U KAŽDÉHO DÍLA SPOLU S NÁKLADEM LIMITOVANÉ EDICE ( k ceně je pak připočtena částka za tisk dle vybrané velikosti a materiálu ).  KAŽDÁ FOTOGRAFIE JE OPATŘENA CERTIFIKÁTEM S POŘADOVÝM ČÍSLEM SÉRIE

LIMITOVANÁ EDICE PŘINÁŠÍ I ZAJÍMAVOU INVESTICI JELIKOŽ CENA S KAŽDÝM PRODEJEM  LOGICKY NARŮSTÁ.  

Ta jižní Morava je prostě krásná zem

Stříbrná medaile PANO Awards

Austrálie


N O V É

limitovaná edice  10 ks


CENA 15.000,-

Light Atletics

Národní cena SONY WORLD PHOTOGRAPHY AWARDS            a zároveň mezi 10 nejlepšími snímky v kategorii MOTION 

N O V É

limitovaná edice 7 ks

CENA 25.000,-

Sluncem zalitá krajina

Třetí místo v největší soutěži světa CEWE Photo Award v kategotii příroda a vítězná fotografie z celonárodní soutěži CESTUJEME PO ČESKU Vystavená s dalšími mými pracemi v CZECH PHOTO CENTRE. Po ukončení výstavy bude k dispozici tento originální kus pod pořadovým číslem 01.

N O V É 

limitovaná edice 10 ks


CENA 15.000,-

Duhová krajina

Fotografie oceněná v NATURE TTL + nominace v největší světové fotografické soutěži pod mottem - Our world is beautiful. Vystavená s dalšími mými pracemi v CZECH PHOTO CENTRE. 

N O V É 

limitovaná edice 10 ks

CENA 5.000,-

Hejno

nominace v největší světové fotografické soutěži pod mottem - Our world is beautiful. Vystavená s dalšími mými pracemi v CZECH PHOTO CENTRE. Po ukončení výstavy bude k dispozici tento originální kus pod pořadovým číslem 01.

N O V É 

limitovaná edice 10 ks


CENA  5.000,-

Svítání nad jižní Moravou

Obrázek z polí jižní Moravy u obce Sokolnice.

N O V É 


limitovaná edice 30 ks


CENA:  2.500,-

Utopen v mlze

Vítězná fotografie MONOVISION Photography Awards - London 

Bronzová medaile PANO Awards Austrálie


N O V É 

limitovaná edice 10 ks


CENA:  20.000,-

Větrné svítání nad jižní Moravou

Snímek zvlněné krajiny v impozantní atmosféře vycházejícího slunce.

N O V É 


limitovaná edice 20 ks


CENA:  3.000,-

Moře jižní Moravy

Vítězná fotografie NIKON KALENDÁŘ. Vydaná limitované edici ( 111.ks ) impozantního sběratelského kalendáře a vydražená pro charitativní účely pod pořadovým číslem 01.

Moje fotografie vydražená za doposud nejvyšší cenu.


limitovaná edice 10 ks


CENA  20.000,- 


Stín sportovce

Vítězná fotografie v největší  fotografické soutěži pod mottem:  Our world is beautiful

Vítězná fotografie NIKON KALENDÁŘ. V krásných prostorách Moravské galerie v Brně ( druhé největší muzeum umění v České republice ) proběhl křest limitované edice ( 111.ks ) impozantního, sběratelského kalendáře. Zde pak byla také vydražena tato fotografie z limitované edice pod pořadovým číslem 01.

limitovaná edice 10 ks

poslední kusy

CENA  20.000,-


Bouře nad jižní Moravou

Jedna z nejlépe hodnocených fotografií z Our world is beautiful.limitovaná edice 15 ks


CENA  3.500,-

Srdce jižní Moravy

Vítězná fotografie v celonárodní soutěži Bystřická zrcadlení 2013..