LIMITOVANÁ EDICE

                                             

Celkem pětkrát jsem měl tu čest podílet se na významné a velice záslužné charitativní akci pořádané společností NIKON. Ta ve svých jedenácti ročnících pomohla částkou 2 660 860 Kč významným charitativním organizacím například na pomoc vážně nemocným dětem, nebo Nadačnímu fondu Jakuba Halíka na rozšíření programu mechanických srdečních podpor navázaného na transplantační program SRDCE v IKEM. Připravil jsem zde výběr svých prací v limitované edici na podporu vydání nové knihy.    

S Chantal Poullain při dražbě fotografií  v pražském Kongresovém centru. Na video z akce se můžete podívat kliknutím na obrázek.

CERTIFIKÁT autentičnosti a LIMITOVANÉ EDICE.

Od každé zde uvedené fotografie bude vytištěno a signováno pouze 10 ks. výtisků na archivní papír Hahnemühle FineArt který reprezentuje absolutní špicku na trhu. Pro atraktivnost bude každá první fotografie ze série za cenu 10.000,- Kč a každá další pak + 1.000,- Kč.  K této ceně bude připočítána částka za tisk, dle požadované velikosti.


Příklady fotogrfií v interiéruFotografie

zde budou postupně zveřejněny fotografie určené pro limitovanou edici. Po dosažení limitu 10 ks. bude fotografie opatřena červeným rohem.  Z předešlé limitované edice fotografií vydražených v rámci NIKON kalendáře


SRDCE JIŽNÍ MORAVY - art 003

VÍTĚZNÁ FOTOGRAFIE Z CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE BYSTŘICKÁ ZRCADLENÍ 2013


MOŘE JIŽNÍ MORAVY - art 002

moje doposud nejdráže vydražená fotografie - NIKON kalendář 2017.

2. místo v EISA photography maestro.


PŘÍRODA ČARUJE - art 001

moje první fotografie uvedená v prestižním sběratelském vydání NIKON kalendáře 2015 vydávaném v sérii 111 ks.

.