některá z OCENĚNÍ


ani všechna technika světa nenahradí neschopnost všímat si.   Elliott Erwitt 


AKTUÁLNĚ:Fotografie STÍN SPORTOVCE uspěla v největší fotografické soutěži světa.                Rozhovor:

.NIKON KALENDÁŘ 2020 - potřetí v NIKON kalendáři

V krásných prostorách MORAVSKÉ GALERIE proběhl křest NIKON kalendáře 2020 a předání cen autorům vítězných snímků. Vskutku impozantní kalendář vydávaný vždy v limitovaném počtu 111 ks sběratelské edice letos pokřtili hokejisté Brněnské KOMETY. Dražba vítězných snímků letos vynesla 142.500,- Kč pro nadační fond KOMETA, jehož cílem je pomáhat rodinám s dětmi s poruchou autistického spektra. A z toho mám obrovskou radost.

.


NIKON KALENDÁŘ 2019

Moje práce potřetí v NIKON PHOTO GALLERY.

Podrobnosti připravujeme

.

...................................................................

FOTOSOUTĚŽ - OUR WORLD IS BEAUTIFUL

Vážený pane Vošický,

srdečně Vám děkujeme za Vaší účast v největší otevřené fotosoutěži světa 2017 "OUR WORLD IS BEAUTIFUL" Velmi nás těší, že Vám můžeme touto cestou oficiálně oznámit, že jste se s fotografií "Orba na Vysočině" umístil mezi oceněnými snímky.

UPŘÍMNĚ BLAHOPŘEJEME !                                                    Děkujeme za Vaši účast a skvělou reprezentaci a doufáme, že nám i nadále zachováte přízeň.      S pozdravem Lenka Cornová


10. listopadu 2016

V Holiday Inn Prague Congress Centre proběhl slavnostní křest vskutku impozantního NIKON kalendáře 2017 spojený s dražbou vítězných fotografií určenou pro nadaci ARCHA Chantal. Z 1191 fotografických prací vybral NIKON 12 TOP a ty reprezentují NIKON kalendář 2017.  Fotografie MOŘE JIŽNÍ MORAVY z projektu JIŽNÍ MORAVA shůry se stala druhou nejdráže vydraženou a přispěla     tak významnou částkou pro tuto nadaci.


Fotografie MOŘE JIŽNÍ MORAVY z projektu JIŽNÍ MORAVA shůry se stala druhou nejdráže vydraženou a přispěla tak významnou částkou na nanejvýš ušlechtilou věc.


<   REPORTÁŽ


26. října 2016


Fotografie bítovského hradu byla oceněna v národní soutěži

CzechTourism

" MILUJEME HISTORII "


Ve středu 26. 10. 2016 proběhla slavnostní vernisáž vítězných snímků fotografické soutěže Miluju historii. Odborná porota z 2504 přihlášených snímků vybrala osmnáct vítězných pořízených napříč Českem.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

23. června 2016

Druhé místo v národním kole prestižní EISA photography maestro s kolekcí fotografií JIŽNÍ MORAVA OČIMA BOHŮ. 

Na tomto ocenění si nejvíce vážím skutečnosti, že v konkurenci fotografií z nejprestižnějších lokalit z doslova celého světa uspěly právě fotografie z naší krásné vlasti !Klikni na obrázek - ČLÁNEK

11. listopadu 2014

Fotografie - Čarování přírody se dostává do vskutku impozantního NIKON kalendáře 2015 at the heart of the image. Kalendář je vydáván v limitované edici 111 ks a je neprodejný. Celý výtěžek z dražby- který tentokráte dosáhl 336.000,-Kč - byl předán nadaci KAPKA NEDĚJE Venduly Svobodové pro oddělení dětské onkologie v pražském Motole.

Klikni na obrázek - FOTOGRAFIE


23. listopadu 2013

Fotografie SRDCE JIŽNÍ MORAVY se stává absolutním vítězem v národní soutěži BYSTŘICKÁ ZRCADLENÍ - památky UNESCO.
Klikni na obrázek - FOTOGRAFIE


              11. listopadu 2013

             První místo v soutěži prestižního fotografického časopisu                        Digitální foto magazín ( česká verze Digital Camera ).

23. října 2011

Kniha VYSOČINA shůry získává první místo na 21. PODZIMNÍM KNIŽNÍM VELETRHU

Takto se ke knize vyjádřil předseda poroty pan ARNOŠT GOLDFLAM:  Fotografie poskytnou krásné záběry, jsou netradiční překvapí pohledem na celistvost krajiny, kterou známe z úplně jiných úhlů. Kniha je přehledná, komentář informativní, nic zbytečného - takzvaně k věci a s láskou.

Klikni na obrázek - VIDEO s předsedou poroty Arnoštem GoldflamemVIDEO s rozhovoremV roce 2004  - četné uznání a CENA BARRANDOV studia
POKUD by Vás zajímalo více informací KLIKNĚTE na obrázek.
.