Doporučení z první ruky:Vážený a milý pane Vošický,

mnohokrát Vám děkuji za rychlou reakci a zaslání fotografií. Jsou nádherné!!!

Přeji Vám krásné prožití velikonočních svátků, načerpejte jarní sílu a přeji Vám i Vaší rodině pevné zdraví a hodně radosti.

Doufám v brzké osobní setkání, třeba příští sobotu u doškové chalupy. Pozvánku Vám zasílám v příloze.

Také se moc těšíme na připravovanou knihu. 

Mějte se hezky a ať se Vám daří, Irena Závišková - starosta Petrovice


*


Dobrý den pane Vošický,

Rada obce souhlasí se spoluprací na knize Jižní Morava. Obec Těšany bude za uvedený poplatek ráda mezi prezentovanými obcemi.

Pošlete mi prosím nabídku spolupráce k podpisu.

S pozdravem - Ing. Mirek Zborovský starosta obce


*

Dobrý den pane Vošický,

úžasné fotky ! Je to nádhera a opravdu to stojí za to. Chtěl bych Vám touto cestou ještě dodatečně poděkovat i za Vaši knihu Jižní Morava shůry. Kniha se velice líbí, na úřadě již máme poslední 2 kusy. Čili na naši malou obec velmi pěkný úspěch. I když jsem z počátku trochu váhal, jestli do toho jít, tak nyní nelituji a chválím Vás kde se dá. Tato kniha je velice krásným a hodnotným počinem pro všechny, kdo mají vztah ke svému regionu. Chtěl bych Vám popřát vše nej do další práce na nové knize.

Ing. Jiří Balík starosta obce Miroslavské Knínice

*

Osvícené obce, které projekt reprezentativní publikace Zdeňka Vošického Jižní Morava shůry podpořily, nabízejí nyní knihu svým občanům za zvýhodněnou cenu 550 Kč. Ve volném prodeji stojí 790 Kč.

Jak jsme na tom v Božicích, nevím. Díval jsem se na net, že i malé obce jako Přeskače nebo Trstěnice její vydání podpořily a tak předpokládám, že se podobně zachovala též božická radnice a že i u nás bude kniha dostupná. Určitě někoho z vás inspiruje i jako možný dárek, který neztratí nikdy svou hodnotu.

P.S. Můžu prozradit, že Božice jsou v nádherné publikaci zachyceny taky. Ocitli jsme se tak ve vybrané společnosti zajímavých obcí jižní Moravy.

CELÝ ČLÁNEK

*

Vážený pane Vošický,

srdečně Vám děkujeme za Vaší účast v největší otevřené fotosoutěži světa 2017 "OUR WORLD IS BEAUTIFUL" Velmi nás těší, že Vám můžeme touto cestou oficiálně oznámit, že jste se s fotografií "Orba na Vysočině" umístil mezi oceněnými snímky.

UPŘÍMNĚ BLAHOPŘEJEME ! Děkujeme za Vaši účast a skvělou reprezentaci a doufáme, že nám i nadále zachováte přízeň. S pozdravem Lenka CornováODEZVY OSOBNOSTÍ:


" Fotografie poskytnou krásné záběry, jsou netradiční, překvapí pohledem na celistvost krajiny kterou známe z úplně jiných úhlů. Kniha je přehledná, komentář informativní. Nic zbytečného. Takzvaně: k věci a s láskou. "

Arnošt Goldflam

významný český herec" Přiznám se, že jsem knihou doslova okouzlen. Jak je ta naše země krásná. I ta nejmenší vesnička. Stále mě přitahuje a pořád v ní nacházím nové a nové pohledy. Obdivuji její provedení a preciznost. Mám velikou radost a jsem moc potěšen, že taková kniha o tomto kraji existuje. "

Jindřich Štreit

přední český fotograf" Zdeněk Vošický je umělec skromný, pracovitý a nesmírně svědomitý. Jeho fotografie jsou stálicemi dokonalé technické úrovně. Pokud jde o jejich platnost, je na místě použít latinský termín in perpetum. Navždy! Vošický je nejenom perfektní dokumentrista - je jako fotograf umělec par excelence. Jeho dosavadní dílo překonává všechny peřeje a jezy času, stává se stálicí na fotografickém nebi. To ostatně potvrzují různá ocenění jeho tvorby. Letos získal prestižní cenu v EISA photography maestro."

František Uher

významný český spisovatel