Napsali               


Zdeněk Vošický je umělec skromný, pracovitý a nesmírně svědomitý. Jeho fotografie jsou stálicemi dokonalé technické úrovně. Pokud jde o jejich platnost, je na místě použít latinský termín in perpetum. Navždy! Vošický je nejenom perfektní dokumentrista - je jako fotograf umělec par excelence. Jeho dosavadní dílo překonává všechny peřeje a jezy času, stává se stálicí na fotografickém nebi. To ostatně potvrzují různá ocenění jeho tvorby. Letos získal prestižní cenu v EISA photography maestro. 

František Uher - spisovatel


Fotografie poskytnou krásné záběry, jsou netradiční, překvapí pohledem na celistvost krajiny kterou známe z úplně jiných úhlů. Kniha je přehledná, komentář informativní. Nic zbytečného. Takzvaně: k věci a s láskou.

Prof. MgA. Arnošt Goldflam - významný český herec

Přiznám se, že jsem knihou doslova okouzlen. Jak je ta naše země krásná. I ta nejmenší vesnička. Stále mě přitahuje a pořád v ní nacházím nové a nové pohledy. Obdivuji její provedení a preciznost. Mám velikou radost a jsem moc potěšen, že taková kniha o tomto kraji existuje.

Jindřich Štreit, Dr.h.c. - přední český fotograf


     Dobrý den pane Vošický,
     Úžasné noční fotky !!! Je to nádhera a opravdu to stojí za to !!!  Chtěl bych Vám        touto cestou ještě dodatečně poděkovat i za Vaši knihu Jižní Morava shůry.              Kniha  se velice líbí, na úřadě již máme poslední 2 kusy. Čili na naši malou obec      velmi pěkný úspěch. I když jsem z počátku trochu váhal, jestli do toho jít, tak nyní nelituji a chválím Vás kde se dá. Tato kniha je velice krásným a hodnotným počinem pro všechny, kdo mají vztah ke svému regionu. Chtěl bych Vám popřát vše nej do další práce na nové knize.  

Ing. Jiří Balík starosta obce Miroslavské Knínice


.